Odšťavňovač Sana juicer 727

Sana SUPREME 727, Sana Supreme EUJ-727, Sana EUJ-727 SUPREME

výrobce: Sana juicer, Jižní Korea

.

.

Sana Supreme 727 – výborná šťávička z jablíček Golden Delicius a ananasu

Ahoj kamarádi!

Připravte se na bláznivou šťávovou show s nejúžasnějším odšťavňovačem všech dob – Sana Supreme 727! Rozhodl jsem se, že vám ukážu, jak jednoduché a zábavné je odšťavovat ovoce.

Dnes jsem si připravil dvě suroviny – jablíčka Golden Delicius a ananas. Odšťavování je vážně trendy! Jablíčka jsem vkládal do plnicího otvoru. Během chvilky se vláknina a semínka oddělily od šťávy. Nechápu, jak to Sana dokáže. Moje šťáva je tak lahodná, že by ji chtěli i mí spolužáci!

Potom jsem šťavil slaďoučký ananas. Mňam. S chutí jsem si nalil do skleničky mé mistrovské dílo. Ananasová exploze chutí mi okamžitě oživila chuťové pohárky. A jakmile jsem ochutnal tu šťavnatou slast, nemohl jsem se zastavit. Vypil jsem celou skleničku až do dna.

Takže, kamarádi, jestli chcete zažít neuvěřitelnou šťávovou zábavu, Sana Supreme EUJ-727 je tou pravou volbou. Připojte se ke mně a společně odšťavujme jako profíci. Pamatujte, že šťáva se nezkazí, když je připravovaná s láskou a trochou dětského bláznění. Ať už si odšťavujete jablíčka, ananas nebo jakékoli jiné ovoce.

.

.

Sana Supreme 727

Přináším vám vzrušující novinku, která nás zavede do světa šťavnatých dobrodružství! Je to odšťavňovač Sana Supreme 727, který je jako z jiného vesmíru. Chcete vědět, proč je tak úžasný? No, dovolte mi, abych vám řekl o jeho hlavních výhodách.

Začněme s výkonem! Sana Supreme 727 vám nabízí možnost volby rychlosti od 40 do 120 otáček za minutu. Co to znamená? To znamená, že můžete přizpůsobit rychlost dle druhu ovoce nebo zeleniny, kterou odšťavujete. Je to jako malý raketový motor, který vás dostane na nejšťavnatější cíl!

A teď pozor, připraveni na extrémní adrenalin? Tento odšťavňovač dokáže pracovat nepřetržitě! To je něco, že? Takže když máte chuť na šťávu, nemusíte se zastavovat a čekat na odpočinek stroje. Sana Supreme 727 je prostě nezastavitelný šťávový stroj!

Ale co když se vám zasekne nějaká zeleninka nebo ovoce? Nebojte se, tento odšťavňovač má v sobě skrytý superhrdinský prvek – automatickou detekci zahlcení! To znamená, že když se vnitřek odšťavňovače zahltí, on sám se zastaví a začne automaticky pracovat zpětným směrem. To vše bez vašeho přičinění! Je to jako mávnutí kouzelného proutku a všechno se vrátí do pohody!

Ale tady ještě nekončíme! Odšťavňovač Sana Supreme 727 je také vybaven dvěma dvoufázovými nerezovými síty – jedním jemným a druhým hrubým. To znamená, že můžete vybírat, jestli chcete mít šťávu jemnou jako hebký mráček nebo plnou vlákniny jako dobrodružný prales! Možnosti jsou nekonečné!

S tímto odšťavňovačem můžete dělat věci, které přesahují jen šťávu? Je to jako vstup do tajemného kouzelného lesa. Sana Supreme 727 má homogenizační pouzdro, které vám umožní vytvořit sorbety, ořechová másla nebo dokonce dětské příkrmy! Ano, s tímto odšťavňovačem se můžete stát skutečným kuchařem a vytvářet lahodné pochoutky pro sebe nebo pro své malé sourozence.

A nezapomeňme na detaily! Sklenice na šťávu z českého křišťálu dodávají vašemu šťávovému rituálu nadčasovou eleganci. Můžete se cítit jako opravdový král nebo královna, který popíjí nápoj plný zdraví a svěžesti.

Chcete vědět, co se děje s odpadem? Sana Supreme 727 má pro vás připraveno překvapení! Má extra velkou nerezovou nádobu na odpad, takže se nemusíte starat, že by se vám odpad hromadil a vy museli čistit každou chvíli. Stačí jen odšťavňovač vypustit a vyprázdnit nádobu – a zase můžete pokračovat ve svém šťávovém dobrodružství!

A co čištění? To je snadné jako hračka! Stačí opláchnout díly odšťavňovače pod tekoucí vodou a hotovo! Během jedné minuty je váš odšťavňovač Sana Supreme 727 čistý a připravený na další šťavnaté výzvy.

A poslední, ale rozhodně důležité – tento odšťavňovač je vyroben v Jižní Koreji a je navržen tak, aby byl bez obsahu BPA. To znamená, že nemusíte mít obavy o škodlivé látky ve vašich šťávách. Můžete si být jisti, že vaše šťávy jsou zdravé, čisté a plné života.

Tak co na to říkáte, kamarádi? Odšťavňovač Sana Supreme 727 je prostě úžasný. Nabízí rychlost, výkon, jednoduché čištění a spoustu možností pro vytvoření zdravých a chutných šťáv a dalších pochoutek. Připravte se na šťávové dobrodružství, které vás dostane do šťávy života!

Takže, nasadíme si svůj šťávový plášť, připravíme si ovoce a zeleninu a vstoupíme do světa Sana Supreme 727. Ať žijí šťavové párty plné barev a chutí! Sana Supreme 727 je naše tajná zbraň pro zdraví a radost. A co je nejlepší, můžeme se pustit do tvorby vlastních receptů a experimentovat s různými kombinacemi ovoce a zeleniny. Jaké šťávy si vytvoříme dnes?

.

.

Výhody jablečné šťávy

První super věc na jablečné šťávě je, že je fakt nádherně chutná. Když si vezmete takové křupavé jablíčko, do kterého zakousnete, je plné šťávy. Mňam! Když jablíčko dáte do odšťavňovače, dostanete skvělou sladkou tekutinu. Mňam! Mňam! Je to tak osvěžující, že vám to hned rozproudí energii a budete jako vystřelení z praku!

Ale víte, co je na jablečné šťávě fakt úžasné? Že v sobě skrývá spoustu vitamínů a živin, které jsou pro naše tělíčko super důležité. Takže když si dáte skleničku jablečné šťávy, tak se vám posilní imunitka a budete se cítit jako nezničitelní superhrdinové!

A věřte mi, jablečná šťáva je zázrak na podporu zdraví. Pomáhá vám udržet si pevné kostičky, posiluje vaše srdíčko a pomáhá s trávením. Je to prostě takový zázrak v lahvičce!

A víte, co je na jablečné šťávě fakt super? Že ji můžete pít samotnou nebo si s ní udělat koktejl! Můžete si přidat třeba trochu pomerančové šťávy a udělat si super oranžádovou bombovku! Nebo si přidat trochu zázvoru a mátu a udělat si osvěžující jablečný koktejl na léto. Možností je spousta!

Dopřejte si každý den skleničku chutné jablečné šťávy. Je to malý zázrak pro vaše zdraví a ještě k tomu je fakt mňam! A pokud máte odšťavňovač, tak to máte v pohodě. Jen si vezmete jablíčko, hodíte ho do strojku a hop, šťáva je hotová!

Tak na zdraví a na to, abyste byli nejsilnější superhrdinové plní energie!

.

.

Výhody ananasové šťávy

Ananas vypadá jako malý exotický klaun se zelenými vlasy a vnitřkem plným sladkosti. Když mu seberete tuhle zelenou paruku a dáte ho do odšťavňovače, dostanete takovou sladkou a osvěžující tekutinu, že se budete cítit jako na dovolený na tropickém ostrově!

Ale víte, co je na ananasové šťávě fakt super? Že je plná vitamínů a minerálů! Má spoustu vitamínu C, který posiluje imunitu a pomáhá vám bojovat proti nachlazení. A co teprve ten úžasný enzym bromelain, který najdete v ananasu! Ten vám pomáhá trávit jídlo, takže budete mít žaludek jako superrychlý trávicí stroj!

A nejlepší na ananasové šťávě je, že má takovou příjemnou sladkou chuť, že ji budete zbožňovat! Ale nebojte, ananasová šťáva není žádný zloduch, co by vám ničil zoubky. Naopak, obsahuje vápník, který je super pro vaše zoubky a kostičky!

A víte, co je na ananasové šťávě fakt super? Že ji můžete pít samotnou nebo si s ní udělat super výlet do koktejlového ráje! Přidáte si trochu banánu, kokosového mléka a led a vytvoříte si neuvěřitelně osvěžující ananasový koktejl, který vás dostane do letní nálady! Je to taková sladká dovolená ve skleničce!

Takže kámoši, nezapomeňte si dopřát každý den trošku té sladké ananasové šťávy. Je to jako malý exotický zázrak pro vaše zdraví a navíc je to neskutečně dobrý! A pokud máte odšťavňovač, tak to máte jednoduché. Jasně, jen si vezmete ananas, hodíte ho do strojku a bum, šťáva je připravená!

Tak si to vychutnejte!

.

.

Podívejte se na video až do konce, abyste nepřišli o můj dárek

Moje recenze:

Klíčová slova: StáníkExpert, Moje recenze, mojerecenze123

Zdraví na dlani

Podobné příspěvky