Vítejte na stránce „Základy Minecraftu 4 – Minecraft Education Edition pro začátečníky“!

Základy Minecraftu 4

V dnešní lekci se zaměříme na zajímavé aktivity, které nás čekají ve světě Minecraftu.

Nejprve se společně podíváme kolem sebe a prozkoumáme okolí. Naučím vás, jak správně lézt na hory a přitom si dáme pozor na hlad. Ale nezoufejte, při prozkoumávání narazíme na uhlí, takže si ho můžeme natěžit.

Následně si založíme farmu, která nám poskytne potravu. Ale pro založení farmy budeme potřebovat semínka. Naučím vás, jak získat semínka a připravit půdu pro jejich výsadbu. Vyrobíme si motyku, založíme políčko a zasadíme semínka.

V minulých dílech jsme získali kosti od kostlivců, a právě s pomocí dvou kostí si ochočíme pejska. Tímto novým společníkem budeme mít v Minecraftu skvělého pomocníka.

Vyrobíme si táborák, který nám poslouží k opékání masa. Mezitím nám také dozraje první obilí na farmě, takže si ho můžeme sklidit a využít ho jako další zdroj potravy.

Samozřejmě nesmíme zapomenout na útulnost našeho obydlí. Vyrobíme si postel, která nám poskytne místo pro odpočinek a získání nového zdraví. Jak na to? To vám vysvětlím v rámci dnešní lekce.

Ať už vás ve hře monstra přemohou, nezoufejte. Stačí si posbírat své věci a můžeme pokračovat dál. Minecraft je stále jen hrou a vy se teprve učíte. Zkušeností získáte cvik a stáváte se lepšími hráči s každým dalším krokem.

Přeji vám hodně odvahy a skvělou zábavu při objevování základů Minecraftu. Jsem nadšený, že vám mohu být průvodcem na této výukové cestě.

Pamatujte si, že zkoušením získáváte nové dovednosti a stáváte se lepšími hráči. Užijte si další dobrodružství a pokračujte v objevování světa MinecraftuEdu Education Edition!

Připraveni? Pojďme na to!


Základy Minecraft Education Edition pro začátečníky #4

 

Ochočení pejska, Pěstování obilí


—————–

Počáteční hodnota světa: 1078481207

 

Na začátku dnešní lekce se porozhlédneme po okolí, naučím vás lézt na horu, při této činnosti nám hodně vyhládne, ale objevíme uhlí, tak si ho trochu natěžíme.

Založíme si farmu, ale k tomu budeme potřebovat semínka, naučíme se, jak semínka získat. Vyrobíme si motyku, založíme políčko a semínka zasadíme.

V minulých dílech jsme zabili kostlivce a tak máme v inventáři kosti, pomocí dvou kostí si ochočíme pejska.

Vyrobíme si táborák a opečeme si na něm maso. Mezi tím nám dozraje první obilí, tak si ho sklidíme.

Také nezapomeneme na vnitřek obydlí a vyrobíme si postel. Jak? To vám také vysvětlím v dnešní lekci…

 

Nebojte se, pokud vás ve hře monstra zabijou, posbírejte si své věci a pokračujeme dál …

Je to stále jenom hra a vy se to teprve učíte 🙂

Zkoušením získáváte cvik.

Přeji vám hodně odvahy a skvělou zábavu.

Ochočení pejska, Pěstování obilí

.

Minecraft: 

Klíčová slova: StáníkExpert, Základy Minectraftu, Výuka Minecraftu, VyukaMinecraftu123, Minecraft, Vytvoření světa, Ovládání panáčka

Zdraví na dlani

Podobné příspěvky