Rychlostní mixér Happycall Axlerim Z
– nádoba 2 litry
– barva černá nebo bílá
– mixér pro domácí použití

výrobce: Happycall, Jižní Korea

.

.

.

Lahodné mixované mandlové mléko, to je Axlerim Z

Ahoj kamarádi!

Dnes vám přináším novou super vynálezku, která nám dává sílu přeměnit chutné mandle na lahodné a osvěžující mandlové super mléko! Ano, s mixérem Happycall Axlerim Z se staneme opravdovými kouzelníky v kuchyni!

Mandle, to jsou ty malé a chutné oříšky, které nám dávají spoustu energie. Ale víš, co je na tom nejlepší? Když je rozmixujeme s vodou, vytvoříme nádherné a krémové mandlové mléko! To je jako kouzlo, viď?

Mixér Happycall Axlerim Z má velkou nádobu o objemu 2 litry, takže můžeme vyrobit opravdu hodně mandlového mléka. Dokonce si můžete vybrat mezi černou a bílou barvou mixéru. Takhle si můžete přizpůsobit svoji kouzelnou kuchyňskou mašinu podle svého stylu!

Ale věřte mi, to nejlepší je ta vůně a chuť mandlového mléka, které si s mixérem Happycall Axlerim Z uděláme. Je to tak osvěžující a lahodné! Můžeš si s ním vyrobit různé nápoje nebo ho přidat do cereálií. Jste jako skuteční kuchaři!

Takže, kamarádi, jestli milujete mandlové mlíčko stejně jako já, pak si nezapomeňte pořídit tenhle úžasný mixér. Budete mít možnost připravit si své vlastní mandlové dobroty a stát se mistr kouzelníkem v kuchyni!

.

.

Výhody mandlového mléka

Mléko z mandlí je super pro ty, kteří nemůžou pít kravské mléko nebo hledají zdravější alternativu. Je to jako zázrak – mandlové mléko je bez laktózy, takže ho mohou pít i ti, kteří mají na ni nějakou alergii. Navíc je také bez cholesterolu, což je fajn pro naše srdce.

Ale nejlepší věc na mandlovém mléku je, že je plné živin! Obsahuje vitamín E, který je super pro naši pokožku a vlasy. A co vápník? Ano, mandlové mléko ho má taky! Je to dobré pro naše kosti a zuby.

A víte co? Tahle mandlová dobrota je také skvělá pro rychlé dodání energie! Hlavně s domácím včelím medem. Obsahuje zdravé tuky a bílkoviny, které nám dodají sílu a vydržíme pak celý den jako superhrdinové.

Takže, když si vypijete skleničku mandlového mléka, víte, že děláte něco dobrého pro své tělo. A navíc, je to tak chutné! Můžete ho pít samotné nebo so něj přidat čerstvé či mražené ovoce. Možností je spousta!

Připravte si skleničku mandlového mléka, ať vás naplní energií a posílí vaše zdraví! Mandle jsou malé kouzelné oříšky a mandlové mléko je jako kouzelný elixír!

Takže, kamarádi, buďte zdraví, silní a plní energie s mandlovým mlékem! Zdraví je největší poklad, který máme, a s mandlovým mlékem jsme na dobré cestě k jeho ochraně.

Přeji vám skvělou chuť a zdraví plné mandlí!

.

.

 

 


 

Proč si vybrat Axlerim Z?

Axlerim Z je úžasný mixér, který umí téměř všechno! Tenhle mixér je jako superhrdina mezi všemi mixéry!

Víte, co je na tomhle mixéru nejlepší? Je to jako tank plný síly a rychlosti! Má motor s 4,75 koňských sil a otáčí se až 28 000 krát za minutu! To je fakt rychlost, že? No a ta síla mu umožňuje rozmixovat úplně všechno, co si jen dokážete představit!

Taky má super vychytávky! Ta nádoba na mixování je fakt odolná a nepraskne. Je bez toho bisfenolu A, což je taková špatná věc, co se někdy najde ve věcech. Takže s Axlerim Z je všechno bezpečné a zdravé!

A teď si představte, co všechno tenhle mixér dokáže udělat! Můžete s ním vyrobit všechny ty super dobroty jako koktejly, džusy, zmrzlinu, omáčky, polévky, a dokonce i ořechové máslo! Já vám řeknu, že s Axlerim Z je kulinářský svět vaším hřištěm!

A má ještě jednu tajnou funkci – Pulzní režim! Víte, co to znamená? To znamená, že můžete ovládat, jak moc potraviny rozmixovat. Když chcete rozmixovat led na koktejl, nebo třeba lehce hníst těsto, tak s tímhle režimem je to hračka!

A co je na Axlerim Z úplně nejlepší? Je úsporný! To znamená, že šetří energii, ale zároveň dělá skvělou práci. Takže ho můžete používat, aniž by se vaši rodiče museli bát o vysoký účet za elektřinu.

A ještě jedna důležitá věc! Axlerim Z je chytrý a bezpečný. Má funkci, která ho vypne, když se přehřeje. Takže se nemusíte bát, že by ho něco roztavilo jako jiné mixéry. Je to takový super hrdina, který ochraňuje sebe i vás!

Tak co, jste připraveni na mixovací dobrodružství s Axlerim Z? To bude taková show, jako kdybyste byli šéfkuchařem ve své vlastní kuchyni! Stačí jen posbírat všechny lahodné ingredience, nasypat je do Axlerim Z a nechat ho vykonat svou magii. A přitom se nemusíte bát, že by se mixér přehřál, protože je chytře navržený a chrání se sám.

Axlerim Z je nejen výkonný, ale taky vypadá skvěle! Má moderní design a je k dispozici v bílé nebo černé barvě. Takže si můžete vybrat tu nejcool variantu, která bude ladit s barvou vaší kuchyně.

No, a abych nezapomněl, oproti drahým mixérům s nižším výkonem, ale slavnou značkou, je Axlerim Z je taky cenově dostupný. Je to jako výherní lístek do světa kreativity a chutí.

Takže si představte, jak jste v kuchyni s Axlerim Z, mixujete ty fantastické koktejly, připravujete si vlastní omáčky a dresinky a tvoříte všechny ty dobroty, které milujete. A co je nejlepší? Všechny budou chuťově úžasné a vy se budete cítit jako skvělí šéfkuchaři!

Přidejte se ke kouzelnému světu mixování s Axlerim Z. Získejte sílu, rychlost a spoustu radosti při tvorbě skvělých pokrmů. Věřte mi, tenhle mixér vámi přinese nekonečnou zábavu a chutě, které vás budou bavit!

Axlerim Z – mixér, který vás zvedne ze židle a dostane tvoji kulinářskou kreativitu na novou úroveň!

.


Mixér Axlerim Z
manuální režim má 10 rychlostí
automatický režim má 6 programů

Programy:
Koktejly – 28 sekund
Měkké ovoce – 44 sekund
Tvrdé ovoce a zelenina – 1:56 sekund
Polévky – 8 minut
Suché mletí a drcení – 34 sekund
Čištění – 44 sekund

.

 

Podívejte se na video až do konce, abyste nepřišli o můj dárek

Podobné příspěvky