Rychlostní mixér Happycall Axlerim Z
– nádoba 2 litry
– barva černá nebo bílá
– mixér pro domácí použití

výrobce: Happycall, Jižní Korea

.

Hostem ve videu je: kamarád Pepa

 

 

S Pepou mixujeme HUSTÝ KOKTEJL Z MRAŽENÝCH JAHOD

Ahoj kamarádi!

Vítejte na stránce, kde mixuju s mým nejlepším kámošem Pepou. Dneska vám ukážeme, jak si připravit ten nejhustější a nejlahodnější koktejl z mražených jahod v našem supermixéru Happycall Axlerim Z.

Necháme jahody z mrazáku odpočinout. Pak je nasypeme do mixéru, přidáme trochu mandlí a vody, aby byl koktejl hezky krémový. Trochu zdravého medu, aby byl náš sladký zázrak dokonalý.

A jakmile je všechno v mixéru, stačí našeho skvělého pomocníka – mixér Happycall Axlerim Z zapnout. Ten se o všechno postará za nás. Je silný jako superhrdina a dokáže všechno rozmixovat do dokonalého stavu. My můžeme jen sledovat, jak se jahody a mandle proměňují v nebeský koktejl. Mixér má takovou sílu, že to trvá jen pár vteřin a máme hotovo!

Nalijeme hustý koktejl do sklenice. A víte co? Je úžasný! Cítíme se jako opravdoví koktejloví profesionálové.

A teď je na řadě váš vlastní koktejl! Přidejte se k nám na tuto výpravu do světa chutí a fantazie. Vyzkoušejte mixování s mixérem Happycall Axlerim Z a objevíte, že vaše koktejly budou ty nejlepší na světě!

Tak na co ještě čekáte? Připravte se na největší koktejlovou show s mixérem Happycall Axlerim Z! A pamatujte si, že i když jsme děti, umíme namixovat různé chutě a bavit se při tom.

 

Proč si vybrat Axlerim Z?

Axlerim Z je úžasný mixér, který umí téměř všechno! Tenhle mixér je jako superhrdina mezi všemi mixéry!

Víte, co je na tomhle mixéru nejlepší? Je to jako tank plný síly a rychlosti! Má motor s 4,75 koňských sil a otáčí se až 28 000 krát za minutu! To je fakt rychlost, že? No a ta síla mu umožňuje rozmixovat úplně všechno, co si jen dokážete představit!

Taky má super vychytávky! Ta nádoba na mixování je fakt odolná a nepraskne. Je bez toho bisfenolu A, což je taková špatná věc, co se někdy najde ve věcech. Takže s Axlerim Z je všechno bezpečné a zdravé!

A teď si představte, co všechno tenhle mixér dokáže udělat! Můžete s ním vyrobit všechny ty super dobroty jako koktejly, džusy, zmrzlinu, omáčky, polévky, a dokonce i ořechové máslo! Já vám řeknu, že s Axlerim Z je kulinářský svět vaším hřištěm!

A má ještě jednu tajnou funkci – Pulzní režim! Víte, co to znamená? To znamená, že můžete ovládat, jak moc potraviny rozmixovat. Když chcete rozmixovat led na koktejl, nebo třeba lehce hníst těsto, tak s tímhle režimem je to hračka!

A co je na Axlerim Z úplně nejlepší? Je úsporný! To znamená, že šetří energii, ale zároveň dělá skvělou práci. Takže ho můžete používat, aniž by se vaši rodiče museli bát o vysoký účet za elektřinu.

A ještě jedna důležitá věc! Axlerim Z je chytrý a bezpečný. Má funkci, která ho vypne, když se přehřeje. Takže se nemusíte bát, že by ho něco roztavilo jako jiné mixéry. Je to takový super hrdina, který ochraňuje sebe i vás!

Tak co, jste připraveni na mixovací dobrodružství s Axlerim Z? To bude taková show, jako kdybyste byli šéfkuchařem ve své vlastní kuchyni! Stačí jen posbírat všechny lahodné ingredience, nasypat je do Axlerim Z a nechat ho vykonat svou magii. A přitom se nemusíte bát, že by se mixér přehřál, protože je chytře navržený a chrání se sám.

Axlerim Z je nejen výkonný, ale taky vypadá skvěle! Má moderní design a je k dispozici v bílé nebo černé barvě. Takže si můžete vybrat tu nejcool variantu, která bude ladit s barvou vaší kuchyně.

No, a abych nezapomněl, oproti drahým mixérům s nižším výkonem, ale slavnou značkou, je Axlerim Z je taky cenově dostupný. Je to jako výherní lístek do světa kreativity a chutí.

Takže si představte, jak jste v kuchyni s Axlerim Z, mixujete ty fantastické koktejly, připravujete si vlastní omáčky a dresinky a tvoříte všechny ty dobroty, které milujete. A co je nejlepší? Všechny budou chuťově úžasné a vy se budete cítit jako skvělí šéfkuchaři!

Přidejte se ke kouzelnému světu mixování s Axlerim Z. Získejte sílu, rychlost a spoustu radosti při tvorbě skvělých pokrmů. Věřte mi, tenhle mixér vámi přinese nekonečnou zábavu a chutě, které vás budou bavit!

Axlerim Z – mixér, který vás zvedne ze židle a dostane vaši kulinářskou kreativitu na novou úroveň!

 


Mixér Axlerim Z
manuální režim má 10 rychlostí
automatický režim má 6 programů

Programy:
Koktejly – 28 sekund
Měkké ovoce – 44 sekund
Tvrdé ovoce a zelenina – 1:56 sekund
Polévky – 8 minut
Suché mletí a drcení – 34 sekund
Čištění – 44 sekund

 

Hostem ve videu je: kamarád Pepa

 

 

Podívejte se na video až do konce, abyste nepřišli o můj dárek

Podobné příspěvky