Rychlostní mixér Happycall Axlerim Z
– nádoba 2 litry
– barva černá nebo bílá
– mixér pro domácí použití

výrobce: Happycall, Jižní Korea

.

.

.

Mandlové mléko s mraženými jahodami a banánem v mixéru Axlerim Z

Ahoj kamarádi!

Dnes vám chci povědět o úžasné směsi, která je pro naše chuťové pohárky jako pohádkový koktejl! Mám tu pro vás recept na mandlové mléko s mraženými jahodami a banánem! Mňam!

Když tohle slyším, tak mi začne tancovat jazyk! Víte, co to je mandlové mléko? Je to takový nápoj, který se dělá z mandlí. To jsou takové malé a chutné oříšky. A co je na tom vtipné? Když je namixujete s mraženými jahodami a banánem, vznikne z toho taková výživná a lahodná pohádka!

Jak si tuto dobrotu můžeme připravit? Do super mixéru Happycall Axlerim Z, hodíte mandle, trochu vody, mražené jahody, banán a zapnete program. A co se stane? Magie! Mixér začne tancovat a míchat všechny ty chutné ingredience dohromady. A za chvíli máte před sebou sklenici plnou osvěžujícího a zdravého nápoje.

Tenhle koktejl je skvělý i pro vás! Mandlové mléko je plné živin, které jsou důležité pro vaše tělo. A jahody s banánem dodají vašemu tělu spoustu vitamínů a vlákniny. Je to jako malá bomba zdraví a chutí!

Takže si představte, že sedíte na sluníčku, máte v ruce sklenici této lahodné směsi a popíjíte ji. Cítíte, jak se vám do úst valí osvěžující chuť jahod a sladkost banánu. To je párty ve vašem žaludku!

A co je nejlepší? Tuhle lahodnou dobrotu si můžete připravit kdykoliv chcete. Před školou, po škole, a také o víkendu. Stačí jen mít po ruce ty správné suroviny a super mixér Happycall Axlerim Z.

Tak co, chcete si zkusit tenhle koktejl? Je to pro tvé chuťové buňky jako jízda na horské dráze!

Tak si dejte dohromady všechny ty chutné ingredience a pusťte se do toho

.

Výhody této směsi

Sklenice plná tohoto lahodného a osvěžujícího nápoje je plná vitamínů a minerálů, které jsou skvělé pro vaše tělo. Pomáhá vám růst a dodává energii. Jahody s banánem jsou jako malé vitamínové bomby! Jsou plné vitamínu C a antioxidantů, což pomáhá vašemu imunitnímu systému.

Tak neváhej a tvoř!

 


Proč si vybrat Axlerim Z?

Axlerim Z je úžasný mixér, který umí téměř všechno! Tenhle mixér je jako superhrdina mezi všemi mixéry!

Víte, co je na tomhle mixéru nejlepší? Je to jako tank plný síly a rychlosti! Má motor s 4,75 koňských sil a otáčí se až 28 000 krát za minutu! To je fakt rychlost, že? No a ta síla mu umožňuje rozmixovat úplně všechno, co si jen dokážete představit!

Taky má super vychytávky! Ta nádoba na mixování je fakt odolná a nepraskne. Je bez toho bisfenolu A, což je taková špatná věc, co se někdy najde ve věcech. Takže s Axlerim Z je všechno bezpečné a zdravé!

A teď si představte, co všechno tenhle mixér dokáže udělat! Můžete s ním vyrobit všechny ty super dobroty jako koktejly, džusy, zmrzlinu, omáčky, polévky, a dokonce i ořechové máslo! Já vám řeknu, že s Axlerim Z je kulinářský svět vaším hřištěm!

A má ještě jednu tajnou funkci – Pulzní režim! Víte, co to znamená? To znamená, že můžete ovládat, jak moc potraviny rozmixovat. Když chcete rozmixovat led na koktejl, nebo třeba lehce hníst těsto, tak s tímhle režimem je to hračka!

A co je na Axlerim Z úplně nejlepší? Je úsporný! To znamená, že šetří energii, ale zároveň dělá skvělou práci. Takže ho můžete používat, aniž by se vaši rodiče museli bát o vysoký účet za elektřinu.

A ještě jedna důležitá věc! Axlerim Z je chytrý a bezpečný. Má funkci, která ho vypne, když se přehřeje. Takže se nemusíte bát, že by ho něco roztavilo jako jiné mixéry. Je to takový super hrdina, který ochraňuje sebe i vás!

Tak co, jste připraveni na mixovací dobrodružství s Axlerim Z? To bude taková show, jako kdybyste byli šéfkuchařem ve své vlastní kuchyni! Stačí jen posbírat všechny lahodné ingredience, nasypat je do Axlerim Z a nechat ho vykonat svou magii. A přitom se nemusíte bát, že by se mixér přehřál, protože je chytře navržený a chrání se sám.

Axlerim Z je nejen výkonný, ale taky vypadá skvěle! Má moderní design a je k dispozici v bílé nebo černé barvě. Takže si můžete vybrat tu nejcool variantu, která bude ladit s barvou vaší kuchyně.

No, a abych nezapomněl, oproti drahým mixérům s nižším výkonem, ale slavnou značkou, je Axlerim Z je taky cenově dostupný. Je to jako výherní lístek do světa kreativity a chutí.

Takže si představte, jak jste v kuchyni s Axlerim Z, mixujete ty fantastické koktejly, připravujete si vlastní omáčky a dresinky a tvoříte všechny ty dobroty, které milujete. A co je nejlepší? Všechny budou chuťově úžasné a vy se budete cítit jako skvělí šéfkuchaři!

Přidejte se ke kouzelnému světu mixování s Axlerim Z. Získejte sílu, rychlost a spoustu radosti při tvorbě skvělých pokrmů. Věřte mi, tenhle mixér vámi přinese nekonečnou zábavu a chutě, které vás budou bavit!

Axlerim Z – mixér, který vás zvedne ze židle a dostane vaši kulinářskou kreativitu na novou úroveň!

 


Mixér Axlerim Z
manuální režim má 10 rychlostí
automatický režim má 6 programů

Programy:
Koktejly – 28 sekund
Měkké ovoce – 44 sekund
Tvrdé ovoce a zelenina – 1:56 sekund
Polévky – 8 minut
Suché mletí a drcení – 34 sekund
Čištění – 44 sekund

.

 

Podívejte se na video až do konce, abyste nepřišli o můj dárek

Podobné příspěvky