Elektrický vločkovač KoMo Flocman

výrobce: KoMo, Německo

.

.

.

.

Ovesné vločky na elektrickém vločkovači – rychle a bez práce

Ahoj kamarádi!

Dnes vám chci říct o něčem super cool! Vím, že milujete ovesné vločky jako já, takže vám představím KoMo Flocmana – to je můj parťák při výrobě ovesných vloček! Jo, tenhle elektrický vločkovač je jako malý kouzelník, který promění obyčejná zrna ovsa v lahodné vločky přímo u mě doma!

Když jsem poprvé viděl KoMo Flocmana, myslel jsem si, že to bude nuda. Ale chyba lávky! Tenhle malý strojek umí vytvořit nejlepší ovesné vločky na světě, a to během chvilky! Stačí jen nasypat zrna ovsa do násypky a zapnout. Vločkovač zázračně vytvoří malé křupavé vločky, a ty padají přímo do misky. Je to jako pohádka!

A víte, co je nejlepší na KoMo Flocmanovi? Snadné ovládání, I já, jako malý kuchařský pomocník, si s ním hravě poradím! Stačí zmáčknout tlačítko a sledovat, jak se zrna ovsa proměňují ve vločky před mýma očima.

A co je na tom nejzábavnější? No přeci výroba vlastní směsi! Do vloček si můžeme přidat i nějaké další bláznivé ingredience. Co třeba sušené ovoce, oříšky, mandle, kokosové vločky nebo rozinky, a nebóóó kousky čokolády? Během chvilky máme hotový mix vloček plný překvapení!

A co je na ovesných vločkách tak skvělého? Jsou jako malí superhrdinové zdraví! Obsahují spoustu vlákniny, která pomáhá našemu trávení. Navíc jsou plné živin, které nám dodávají energii na celý den.

Takže kamarádi, s KoMo Flocmanem je výroba ovesných vloček jednoduchá a zábavná. Stačí zapnout, přidat oves a sledovat magii, jak se odehrává přímo před našima očima. A pak si můžeme vychutnat lahodné a zdravé ovesné vločky plné energie a chutí!

.

.

Elektrický kamarád Komo Flocman

je jako superhrdina mezi všemi vločkovači! Je krásný, výkonný a skvěle se stará o naše snídaně.

Co je na Flocmanovi tak skvělé? Komo Flocman je velmi snadno ovladatelný. Stačí jen naplnit jeho násypku zrny ovsa a zapnout tlačítko. A pak se děje kouzlo! Flocman začne mačkat zrna a před našima očima se proměňují v čerstvé ovesné vločky. Je to tak jednoduché.

A víte co je další super věc na Flocmanovi? Je vyroben z výběrového bukového masivu, který je napuštěný organickými rostlinnými oleji. To znamená, že je nejen hezký na pohled, ale také přírodní a ekologický. A to se nám líbí, že? Máme rádi věci, které jsou šetrné k naší planetě.

A co mě nejvíce baví na Flocmanovi? Je to jeho rychlost! V průměru vyrobí 80-100 gramů vloček za minutu. To znamená, že za chvilku máme hotovou spoustu vloček pro naše vynikající müsli nebo ovesné kaše.

Takže kamarádi, Komo Flocman je skvělý společník pro naše ranní vločkové dobrodružství. S jeho pomocí si můžeme vyrobit čerstvé ovesné vločky, které jsou plné chuti a zdraví. A když k tomu přidáme trochu ovoce nebo jogurtu, vznikne nám dokonalá snídaně plná energie.

Takže hurá do vločkování s Komo Flocmanem! Buďme mistři výroby vlastních vloček a objevujme nové chutě a kombinace.

.

.

Podívejte se na video až do konce, abyste nepřišli o můj dárek

Moje recenze:

Klíčová slova: StáníkExpert, Moje recenze, mojerecenze123

Zdraví na dlani

Podobné příspěvky