Lazena HB-H04M – Vyrábíme si léčivou vodíkovou vodu – molekulární vodík

Lazena 4 – Generátor molekulárního vodíku

.

Mým hostem je kamarádka Daniela.

.

Molekulární vodík v mé láhvi léčivou s vodíkovou vodu

Ahoj kamarádi!

Dnes vám odhalím tajemství vodíkové vody! Jojo, možná se ptáte, co to vlastně je. No, já vám to povím! Vodíková voda je jako malý superhrdina, který se skrývá ve vodě a dělá ji ještě lepší.

Určitě víš, že voda je pro nás hodně důležitá. Pití vody nás hydratuje a udržuje zdraví. Ale když do té vody přidáte vodík, stane se něco opravdu úžasného. Malé kouzelné bublinky vodíku se rozpustí ve vodě a přidávají do ní super sílu!

Pokud chcete zažít dobrodružství s vodíkovou vodou, podívejte se na moje video s láhví Lazena HB-H04M. To je takový malý strojek, který dokáže vytvořit tuhle zázračnou vodu přímo u vás doma. A co je na tom nejlepší? Jde to samo! Stačí nalít vodu, stisknout tlačítko a tadaa! Máš svou vlastní léčivou vodíkovou vodu.

A co vám to přinese? Vodíková voda vás může ochránit před volnými radikály. To jsou takové malé zlobivé čáry, které se snaží zavařit náš zdravý život. Ale s vodíkovou vodou je to jiné! Ta super bublinková síla vodíku se pustí do boje s volnými radikály a chrání nás před jejich zlobou.

A víš, co je ještě cool? Vodíková voda může pomoci našemu tělu zotavit se rychleji. Když jsme unavení po cvičení nebo máme bolesti svalů, vodíková voda se postaví naší stranu a pomáhá nám zotavit se.

Ale pozor, musíme si dávat pozor na dávkování. Máme si užít vodíkovou vodu, ale vždycky v rozumném množství. Když si uděláme jednu skleničku denně, bude to přesně tak, jak má být. Nepřehánějme to s tou super silou!

Takže kamarádi, jste připraveni ponořit se do vodíkového dobrodružství? Já jsem! A když se budeme cítit opravdu skvěle, můžeme si říct: „Hej, vodíková vodo, díky za tu supersílu!“

.

.

Výhody vody s molekulárním vodíkem

Tady je pár super sil, které tato voda má:

 1. Zdraví na prvním místě
  Voda s molekulárním vodíkem je plná antioxidantů, které naše tělo miluje. Ti malí vodíkoví hrdinové bojují proti volným radikálům a chrání naše buňky před jejich zlými úmysly.

 2. Energický kamarád
  Díky molekulárnímu vodíku se tato voda stává super energetickou. Když ji vypijete, cítíte, jak vás naplňuje energií a sílou. Máte lahvičku s energií přímo v ruce!

 3. Regenerace v akci
  Voda s molekulárním vodíkem také pomáhá s regenerací našeho těla. Po náročném tréninku, sportování nebo jiné fyzické aktivitě vám pomůže rychleji se zotavit a být připraven na další dobrodružství.

 4. Zdravá kůže
  Voda s molekulárním vodíkem je takovým kouzelným elixírem pro naši pokožku. Pomáhá ji udržovat hydratovanou, hebkou a zářivou. Takže zapomeňte na suchou a nudnou pokožku!

Vodu s molekulárním vodíkem si můžete připravit doma s pomocí speciálního přístroje, jako je Lazena HB-H04M nebo Lazena HB-H05M.

Buď připraven na dobrodružství a neustále se těš na nové super síly vody. I ty můžeš být superhrdina!

.

.


Láhev Lazena funguje na principu technologií SPE (Solid poly electrolytic) a PEM (Proton exchange membrane).

Máte na výběr ze dvou programů elektrolýzy: 5 a 7 minut.

Jediný rozdíl mezi nimi je ten, že 7minutový program obohatí vodu vyššími koncentracemi molekulárního vodíku.

Ukazatel aktuálního stavu výrobku
– Při generování vodíku (5 minut) svítí modrá LED,
– (7 minut) svítí zelená LED.
– Červená LED bliká v případě nízkého stavu baterie.

 

.

.

Podívejte se na video až do konce, abyste nepřišli o můj dárek

Moje recenze:


Klíčová slova: StáníkExpert, Moje recenze, mojerecenze123

Zdraví na dlani