Vítejte na stránce „Základy Minecraftu 2 – Minecraft Education Edition pro začátečníky“!

 

Základy Minecraftu 2

V dnešní lekci se ponoříme do nového světa přežití s obtížností nastavenou na snadnou úroveň. Budou se zde objevovat i příšery, ale můžete si klidně opět zapnout režim „Obtížnost – Mírumilovná“ a soustředit se pouze na stavění a tvoření.

Prvním úkolem bude získat dřevo a kámen. Naučíme se, jak používat nástroje na těžbu surovin a vytvoříme si kamenné nástroje, které nám umožní efektivněji pracovat. Poté se pustíme do stavby našeho obydlí. V našem případě to bude útulná jeskyně s dveřmi.

Během lekce si vyrobíme také pracovní stůl a truhlu. Pracovní stůl nám umožní vylepšit naše nástroje a vyrobit další užitečné předměty. Truhla nám poslouží jako úložný prostor pro všechny vytěžené a získané předměty.

Ale nejen to, naučím vás také, jak se bránit proti příšerám. Musíte si vybrat kamenný meč z inventáře a pomocí levého tlačítka myši je zasáhnout. Příšery se vám snaží překazit plány, ale nebojte se, je to součást hry. Pokud vás náhodou zabijí, nezoufejte. Stačí si posbírat své věci a můžeme pokračovat dál.

Nezapomeňte, že se stále učíte a zkoušením získáváte nové dovednosti. S každým pokusem se budete zlepšovat a získávat cvik.

Takže připravte se na další dobrodružství ve světě MinecraftuEdu Education Edition! Přejeme vám hodně odvahy a skvělou zábavu při objevování základů Minecraftu.

Pamatujte si, že to stále jenom hra a vy se teprve učíte. Berte to jako výzvu a zároveň zábavnou aktivitu.

Jsem nadšený, že mohu být vaším průvodcem na této vzrušující výukové cestě. Připravte se na nové výzvy a začněte objevovat základy MinecraftuEdu Education Edition!

Připraveni? Pojďme na to!

 


Základy Minecraft Education Edition pro začátečníky #2

 

Tvorba kamenných nástrojů, Stavba jeskyně


 

Počáteční hodnota: 1078481207

V dnešní lekci si vytvoříme nový svět – přežití, obtížnost snadná, kde už se objevují i nějaké příšery, můžete si však znovu zapnout „Obtížnost – Mírumilovná“ a pouze stavět a tvořit.

Naučíme se těžit dřevo a kámen, vytvářet si kamenné nástroje a zároveň si postavíme obydlí.

V našem případě to bude jeskyně s dveřmi.

Vyrobíme si také pracovní stůl a truhlu, do které si můžeme ukládat vytěžené a získané předměty.

Naučím vás zabíjet monstra – musíte si v inventáři zvolit kamenný meč a zabíjet je klikáním levým tlačítkem myši.

Vysvětlíme si, jak uspořádat nástroje do lišty.

Nebojte se, pokud vás ve hře monstra zabijou, posbírejte si své věci a pokračujeme dál …

Je to stále jenom hra a vy se to teprve učíte 🙂

Zkoušením získáváte cvik.

Přeji vám hodně odvahy a skvělou zábavu.

 

Tvorba kamenných nástrojů, Stavba jeskyně

Minecraft: 

Klíčová slova: StáníkExpert, Základy Minectraftu, Výuka Minecraftu, VyukaMinecraftu123, Minecraft, Vytvoření světa, Ovládání panáčka

Zdraví na dlani

Podobné příspěvky