Rychlostní mixér Happycall Axlerim Z
– nádoba 2 litry
– barva černá nebo bílá
– mixér pro domácí použití

výrobce: Happycall, Jižní Korea

 

 

Hostem ve videu: kamarádka Daniela

 

.

Špenátové pesto mixuji s Danielou s mixérem Axlerim Z od firmy Happycall

Ahoj kamarádi!

Dnes vám chci vyprávět o jednom z dalších dobrodružství s mixérem Axlerim Z od jihokorejské firmy Happycall. Spojil jsem síly se svou kamarádkou Danielou a rozhodli jsme se vytvořit něco opravdu vtipného a chutného. Co jsme to vlastně vymysleli? Špenátové pesto ze špenátu a kešu oříšků!

A na to jsme použili superpomocníka. Vložíme do mixéru všechny ingredience a připravíme se na největší mixovací show naší kuchařské kariéry.

Zapneme mixér Axlerim Z a on začne hučet. Je to jako koncert mixovacích nástrojů! A pak to přišlo. Mixér Axlerim Z začal drtit špenátové listy a oříšky dohromady a míchat je tak, že vznikla úžasně zelená a chutná směs. Bylo to jako tanec chutí ve sklenici!

A když jsme ochutnali naše špenátové pesto, věděli jsme, že jsme udělali něco skvělého. Bylo to jako chuťová exploze. Pesto jsem si přidal na superdlouhé špagety. Spíš by se jim mělo říkat špagáty, když jsou tak dlouhé. Byla to slast!

Takže, kamarádi, pokud se rozhodnete vytvářet své vlastní kulinářské recepty, nezapomeňte se bavit a trochu experimentovat. A pokud budete potřebovat supermixér, který dokáže vytvořit lahodné pokrmy, Supersilný mixér Axlerim Z od firmy Happycall je tou pravou volbou.

Hurá do kuchyně a objevujte svět vtipných pokrmů s mixérem Axlerim Z!

.

 

.

Proč si vybrat Axlerim Z?

Axlerim Z je úžasný mixér, který umí téměř všechno! Tenhle mixér je jako superhrdina mezi všemi mixéry!

Víte, co je na tomhle mixéru nejlepší? Je to jako tank plný síly a rychlosti! Má motor s 4,75 koňských sil a otáčí se až 28 000 krát za minutu! To je fakt rychlost, že? No a ta síla mu umožňuje rozmixovat úplně všechno, co si jen dokážete představit!

Taky má super vychytávky! Ta nádoba na mixování je fakt odolná a nepraskne. Je bez toho bisfenolu A, což je taková špatná věc, co se někdy najde ve věcech. Takže s Axlerim Z je všechno bezpečné a zdravé!

A teď si představte, co všechno tenhle mixér dokáže udělat! Můžete s ním vyrobit všechny ty super dobroty jako koktejly, džusy, zmrzlinu, omáčky, polévky, a dokonce i ořechové máslo! Já vám řeknu, že s Axlerim Z je kulinářský svět vaším hřištěm!

A má ještě jednu tajnou funkci – Pulzní režim! Víte, co to znamená? To znamená, že můžete ovládat, jak moc potraviny rozmixovat. Když chcete rozmixovat led na koktejl, nebo třeba lehce hníst těsto, tak s tímhle režimem je to hračka!

A co je na Axlerim úplně nejlepší? Je úsporný! To znamená, že šetří energii, ale zároveň dělá skvělou práci. Takže ho můžete používat, aniž by se vaši rodiče museli bát o vysoký účet za elektřinu.

A ještě jedna důležitá věc! Axlerim Z je chytrý a bezpečný. Má funkci, která ho vypne, když se přehřeje. Takže se nemusíte bát, že by ho něco roztavilo jako jiné mixéry. Je to takový super hrdina, který ochraňuje sebe i vás!

Tak co, jste připraveni na mixovací dobrodružství s Axlerim Z? To bude taková show, jako kdybyste byli šéfkuchařem ve své vlastní kuchyni! Stačí jen posbírat všechny lahodné ingredience, nasypat je do Axlerim Z a nechat ho vykonat svou magii. A přitom se nemusíte bát, že by se mixér přehřál, protože je chytře navržený a chrání se sám.

Axlerim je nejen výkonný, ale taky vypadá skvěle! Má moderní design a je k dispozici v bílé nebo černé barvě. Takže si můžete vybrat tu nejcool variantu, která bude ladit s barvou vaší kuchyně.

No, a abych nezapomněl, oproti drahým mixérům s nižším výkonem, ale slavnou značkou, je Axlerim Z je taky cenově dostupný. Je to jako výherní lístek do světa kreativity a chutí.

Takže si představte, jak jste v kuchyni s Axlerim Z, mixujete ty fantastické koktejly, připravujete si vlastní omáčky a dresinky a tvoříte všechny ty dobroty, které milujete. A co je nejlepší? Všechny budou chuťově úžasné a vy se budete cítit jako skvělí šéfkuchaři!

Přidejte se ke kouzelnému světu mixování s Axlerim Z. Získejte sílu, rychlost a spoustu radosti při tvorbě skvělých pokrmů. Věřte mi, tenhle mixér vámi přinese nekonečnou zábavu a chutě, které vás budou bavit!

Axlerim Z – mixér, který vás zvedne ze židle a dostane vaši kulinářskou kreativitu na novou úroveň!

 

 

Mixér Axlerim Z
manuální režim má 10 rychlostí
automatický režim má 6 programů

Programy:
Koktejly – 28 sekund
Měkké ovoce – 44 sekund
Tvrdé ovoce a zelenina – 1:56 sekund
Polévky – 8 minut
Suché mletí a drcení – 34 sekund
Čištění – 44 sekund

 

 

 

Podívejte se na video až do konce, abyste nepřišli o můj dárek

Podobné příspěvky